Natalia Krajniak:

Natalia Krajniak

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznej w Poznaniu. Od kilku lat zajmuję się rozwojem oraz rehabilitacją noworodków, niemowląt i dzieci. Oprócz rehabilitacji dzieci zajmuję się również integracją sensoryczną.
 

Jestem certyfikowanym terapeutą metod: NDT Bobath, Integracja Sensoryczna (SI), które wykorzystuję w codziennej pracy. Pozwala mi to skutecznie pomagać małym pacjentom osiągać ich wielkie cele. Staram się cały czas pogłębiać swoją wiedzę i podwyższać kwalifikacje poprzez udział w kursach, szkoleniach. Ukończone studia, dodatkowe kursy i szkolenia oraz zdobyte do tej pory doświadczenie, pozwalają mi na usprawnianie pacjentów z ich problemami. 

Ukończone kursy i szkolenia:

Leszek Krajniak:

Leszek Krajniak

W 2001 roku rozpocząłem naukę w Medycznym Studium Zawodowym na kierunku fizjoterapia. Po jego ukończeniu kontynuowałem naukę na studiach magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na tym samym kierunku. Jednocześnie podjąłem pracę w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. Przez 15 lat zdobywałem doświadczenie w Klinice Neurologii i Neurochirurgii.

Podczas różnorodnych kursów i szkoleń a także w trakcie własnej praktyki nauczyłem się analizować problemy pacjentów a co najważniejsze traktować ich kompleksowo. Chęć dalszego rozwoju sprawiła, że rozpocząłem przygodę z osteopatią, która dzięki swojej filozofii i holistycznemu podejściu, pozwoliła mi spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na pacjenta. Obecnie jestem w trakcie studiów w Akademii Osteopatii.